REKVALIFIKACNI-KURZY.info

Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace # ZIVNOSTENSKE OPRAVNENI

 

Živnostenské oprávněníCena kurzu:
    ... bez DPH: 49.546 Kč/kurz
    ... včetně DPH: 59.950 Kč/kurz


Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost v privátním módu, pro jednoho klienta. Primárním cílem tohoto programu je mimo jiné úspora času, energie a budoucích financí. Přidáme také rady a tipy, jež jinde nezískáte a které Vám podnikatelský život v mnohém usnadní. S námi minimalizujete náklady a maximalizujete svůj zisk. Vložené kurzovné Vám výrazně zhodnotíme, vnímejte ho jako zajištěnou investici bez rizika. Po tomto kurzu ihned zahájíte podnikání se svým Živnostenským oprávněním na Hostinskou činnost. ... © Barový institut
 


Živnostenské oprávnění

Téma kurzu: hostinská činnost, Barmanské kurzy, Rekvalifikační kurzy, ,

Určeno pro ...

Kurz je určen: zájemcům z řad privátní klientely, kteří chtějí efektivně získat Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost ve svém zvoleném čase a bez dalších účastníků a kteří chtějí bezodkladně podnikat v oboru gastronomie. Nezáleží pak na tom, jestli chcete provozovat bar, café bar, kavárnu, bistro nebo monotematickou speciálku či restauraci, street food, pojízdnou kavárnu, food truck, gastro stánek, vinárnu, jídelnu, penzion, hotel, motorest, camp atd. Vše budete mít ošetřeno svým vlastním Živnostenským oprávněním na Hostinskou činnost.

Jedná se o živnost řemeslnou [příloha č. 1, nařízení vlády č. 278/2008 Sb.], a získání je podmíněno vzděláním v oboru. Tento soukromý kurz je zakončen státní zkouškou dle NSK a předáním Osvědčení o úplné Profesní kvalifikaci. Toto Osvědčení, které od nás získáte nahrazuje výuční list, rekvalifikační kurz a praxi!
* Ihned po absolvování můžete zažádat o Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost, bez dalšího dokládání praxe, vzdělání, nebo odpovědného zástupce, garanta! Živnostenské oprávnění Vám na základě uznání odborné způsobilosti vystaví Živnostenský úřad ČR. Vše dle platné legislativy a v souladu s Národní soustavou kvalifikací ČR.

Přednáší ...

Lektoři z firmy: Barový institut


Program kurzu, obsah studia ...

Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost v privátním módu, pro jednoho klienta.
* Primárním cílem tohoto programu je mimo jiné úspora času, energie a budoucích financí. Přidáme také rady a tipy, jež jinde nezískáte a které Vám podnikatelský život v mnohém usnadní. S námi minimalizujete náklady a maximalizujete svůj zisk. Vložené kurzovné Vám výrazně zhodnotíme, vnímejte ho jako zajištěnou investici bez rizika. Po tomto kurzu ihned zahájíte podnikání se svým Živnostenským oprávněním na Hostinskou činnost.

Obsah kurzu ve zkratce:
* otevíráme podnik v gastro segmentu
* podnikání, legislativa, finance
* náklady, úspora, profitabilita
* zaměstnavatel, zaměstnanci
* práva a povinnosti podnikatele
* gastro podnikání
* příprava na státní zkoušku
* státní zkouška dle NSK
* odborná způsobilost
* řemeslná živnost - hostinská činnost
* živnostenské oprávnění

Podnikatelské prostředí kterému se budeme věnovat, tedy prostředí gastro provozů, je nám velmi blízké. S otevřením takové kavárny, baru, bistra, restaurace, food trucku nebo třeba rodinného penzionu, či jen stánku přes ulici se pojí řada nejistot, velkých investicí a vůbec podnikatelského know – how. To spojení s lidmi, ta získaná svoboda, vlastní rozhodování, ta atmosféra místa, které vám celé patří, ta možnost si vyladit parádní ineriér, kterému se budou vaši hosté obdivovat, je velmi lákavá. Věříme, že vám náš kurz přinese mimo Živnostenského oprávnění na Hostinskou činnost i co nejvíce odpovědí na vaše otázky. Zároveň jsme přesvědčeni, že bude přínosný i pro ty z vás, kteří se dnes zaměřujete třeba na úplně odlišné pracovní prostředí. Je totiž plný informací z aktuálního dění v oboru a příběhů z praxe, které vás zkrátka vtáhnou do děje.


*sváteční kurz ve stylu VIP,
* individuální a komfortní přístup,
* jistotu výsledku,
* výuku v profesionálním a pozitivním prostředí.
*Dále na Osvědčení s platností v zemích Evropské unie o získání Profesní kvalifikace, které budete předkládat Živnostenskému úřadu pro uznání odborné způsobilosti, dle zákona.
*Navíc, tento významný profesní dokument odpovídá úrovni evropského rámce kvalifikací – Corresponding level of the European Qualifications Framework [EQF].


Další popis (úroveň, podmínky účasti, minimální znalosti) ...

Jedná se o živnost řemeslnou [příloha č. 1, nařízení vlády č. 278/2008 Sb.], a získání je podmíněno vzděláním v oboru. Tento soukromý kurz je zakončen státní zkouškou dle NSK a předáním Osvědčení o úplné Profesní kvalifikaci. Toto Osvědčení, které od nás získáte nahrazuje výuční list, rekvalifikační kurz a praxi!
* Zkouška: probíhá před autorizovanou osobou s autorizací pro příslušnou profesní kvalifikaci. Uchazeč, který úspěšně zvládne zkoušku získává Osvědčení o Profesní kvalifikaci, které je podmínkou pro získání Živnostenského listu na Hostinskou činnost. Celý systém je garantován Národním ústavem odborného vzdělávání ve spolupráci s resortními ministerstvy.
*Kurzovné: vložená částka je smysluplná investice do svého vzdělání, která se v horizontu času mnohonásobně zhodnotí a navíc Vám okamžitě začne vydělávat. V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, externích konzultací během přípravy, práce lektora[ů], spotřeby surovin, režijních nákladů, občerstvení v průběhu kurzu, práce autorizované osoby, státní zkoušky a výše uvedeného státního osvědčení.
*Bonus: a aby toho nebylo málo, probereme také kompletní legislativu a pomůžeme s orientací na trhu. Podnikání tak bude výrazně snazší se správně nastavenými parametry v návaznosti na úsporu financí a budoucí profitabilitu provozu s pevnou pozicí na trhu.


Informace o rekvalifikaci


Tento kurz není rekvalifikační

certifikat Účastník kurzu obdrží certifikát

Živnostenské oprávnění
Seznam kurzů & jednotlivých termínů


Termín kurzu
Místo konání
Rekvalifikační kurz a/nebo školení
Téma rekvalifikace
Akreditace - Certifikát - Zkouška
Cena
[včetně DPH]

[Přihláška]


Není vypsaný žádný termín, ... :(

Podobné kurzy a nebo školení: Živnostenské oprávnění

Další naše kurzy a školeníZAVOLEJTE MI: Vyžádání kontaktu


Termín kurzu není k dispozici nebo vám nevyhovuje vypsaný termín? Můžete vložit a o novém termínu kurzu Vás budem informovat


Hledat podobné kurzy: | Živnostenské | oprávnění
 Pořadatel kurzu: Barový institut

BAROVÝ INSTITUT JE MODERNÍ A OJEDINĚLÝ VZDĚLÁVACÍ SUBJEKT S VYNIKAJÍCÍM ZÁZEMÍM VLASTNÍHO VZDĚLÁVACÍHO CENTRA S NEJVYŠŠÍ KVALIFIKACÍ V OBORU BARMAN, BARISTA. INSTITUT SE ZAMĚŘUJE NA VZDĚLÁVÁNÍ V NÁPOJOVÉ GASTRONOMII, VÝUKU BARMANSKÝCH A BARISTICKÝCH KURZŮ - BARMANŮ, BARISTŮ. DŮRAZ JE KLADEN NA PŘÍSTUP, PRÁCI A PRAXI. VYHLEDÁVÁN JE PRO SVOU PROFESIONALITU, ORIGINALITU A ZÁŽITKOVOU PEDAGOGIKU v OBORU BARMAN A BARISTA.

Akreditováno MŠMT ČR. ...dále viz: Barový institut
 


 

Dotaz ke kurzu


Dotaz ke kurzu Živnostenské oprávnění
text dotazu,
ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě
pro kontrolu zadejte znovu Váš email
Vaše jméno     a příjmení
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo            

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku (antispam)
 
URL kurzu:


Zkrácený odkaz na kurz:
http://www.rekvalifikacni.info/kurz-96420


Sdílet:       G+   Tw   fb

Podobné kurzy

Živnostenské oprávnění 

Rekvalifikační kurzy a/nebo školení


Rekvalifikační kurzy | Manažerské kurzy | Komunikační a prezentační dovednosti | Obchod a prodejní dovednosti, logistika | Personalistika a osobnostní rozvoj | Marketingové kurzy | Účetní a daňové kurzy, mzdy a pojištění | Finanční kurzy | VŠ studium, BBA, MBA programy | Systémy řízení a ISO | Právo a legislativa | Počítačové a IT kurzy | Kancelářský software | Programování | Počítačová grafika | Podnikové informační systémy | Počítačové sítě | Zpracování dat | Virtualizace | Technické kurzy, doprava | Stavebnictví, nemovitosti, reality | Školství, zdravotnictví a sociální oblast | Jazykové kurzy | Sport, umění a ostatní kurzy

 

Registrace nové školící firmy


Registrace nové školící firmy a/nebo vzdělávací instituce ZDARMA
 

REKVALIFIKAČNÍ-KURZY.info


MENU # seznam kurzu Termíny kurzů, školení | rekvalifikace poptávka Seznam poptávek kurzů | rekvalifikace seznam firem Seznam školících firem a institucí | SLEVA Zlevněné kurzy

 


rekvalifikacni-kurzy.info 2009 - 2024 | Kontakt | Tel.: 775 193 488 | Zatelefonujeme vám zpět - vraťte se ke kurzu a klikněte na odkaz: VYŽÁDÁNÍ KONTAKTU
CZ 617 00 Brno, Potoční 8, eMail: info(at)rekvalifikacni-kurzy.info