HANNDE.com - HandMade Produkty
Máte malou domácí dílnu? Vyrábíte? Tvoříte? - Zaregistrujte se ZDARMA

REKVALIFIKACNI-KURZY.info

Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace #

Rekvalifikační kurzy [seznam]


Podrobné hledání
rekvalifikačního kurzu a/nebo školení
 

Mzdové účetnictví se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR

Ostrava   2020-02-18 Přihláška na kurz
xxxxx
obsazeno
Tento kurz & termín již nelze objednat
Pro aktuální kurzy pokračujte na hlavní nabídce:
http://www.rekvalifikacni-kurzy.info

Termín kurzu není k dispozici nebo vám nevyhovuje vypsaný termín? Můžete vložit a o novém termínu kurzu Vás budem informovatPodobné kurzy: Mzdové účetnictví se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR ::

KURZY : Mzdové účetnictví

[AND - vyhledává všechna slova]Název kurzu Termín kurzu Místo konání Popis rekvalifikačních kurzů a nebo školení
mzdové účetnict se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-07-08 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V kurzu se naučíte vést mzdové účetnict prostřednictvím komplexního ekonomického a účetního softwaru POHODA. Jedná se o využívaný, přehledný program, k ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-07-08 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V ceně kurzu obdržíte výukový materiál. ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdová účetní v praxi – Dvoudenní kurz mzdového účetnict 2020-10-21 Pardubice V kurzu se naučíte zpracovávat celou agendu mzdového účetnict. Výuka je zaměřená na využití probrané látky v praxi. Teorii si procvičíte na příkladech. * CO SE V KURZU NAUČÍTE: Budete umět zpracovat a vypočítat mzdy Získáte orientaci v oblasti pracovního práva, zdravotního, sociálního, důchodového a nemocenského pojištění. Získáte znalosti z oblasti cestovních náhrad, daně z příjmů fyzických osob a další potřebné vědo ...
Aktualizace mzdového účetnict pro rok 2021 - Výklad, řešené příklady 2020-11-27 Praha 8 Chcete se seznámit se změnami mzdového účetnict, které přináší rok 2021? Pak přijďte na náš kurz. Co Vám kurz přinese? Cílová skupina Kurz je určen pro mzdové účetní, personalisty a ostatní zaměstnance, kteří se zabývají touto problematikou. Pro členy VIP klubu TCC group slev ...
mzdové účetnict se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-09-08 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V kurzu se naučíte vést mzdové účetnict prostřednictvím komplexního ekonomického a účetního softwaru POHODA. Jedná se o využívaný, přehledný program, k ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-09-11 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V kurzu se naučíte vést mzdové účetnict prostřednictvím komplexního ekonomického a účetního softwaru POHODA. Jedná se o využívaný, přehledný program, k ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-11-10 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V kurzu se naučíte vést mzdové účetnict prostřednictvím komplexního ekonomického a účetního softwaru POHODA. Jedná se o využívaný, přehledný program, k ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-11-13 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V kurzu se naučíte vést mzdové účetnict prostřednictvím komplexního ekonomického a účetního softwaru POHODA. Jedná se o využívaný, přehledný program, k ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict s využitím výpočetní techniky - rekvalifikace 2020-09-07 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MST-33094/2013-1/697 a MSMT-35905/2018-1/463. Náplní kurzu mzdové účetnict s využitím výpočetní techniky je souh informací z oblasti mzdového účetnict, zařazeny jsou aktuální změny. Součástí kurzu jsou stěžejní informace z oboru personalistiky. Teorii budeme v průběhu kurzu praktikovat na počítači. Snažíme se výuku pojmout příjemnou formou, lektorka má dlouholetou praxi v oboru a posk ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict s využitím výpočetní techniky - rekvalifikace 2020-10-05 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MST-33094/2013-1/697 a MSMT-35905/2018-1/463. Náplní kurzu mzdové účetnict s využitím výpočetní techniky je souh informací z oblasti mzdového účetnict, zařazeny jsou aktuální změny. Součástí kurzu jsou stěžejní informace z oboru personalistiky. Teorii budeme v průběhu kurzu praktikovat na počítači. Snažíme se výuku pojmout příjemnou formou, lektorka má dlouholetou praxi v oboru a posk ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict s využitím výpočetní techniky - rekvalifikace 2020-11-03 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MST-33094/2013-1/697 a MSMT-35905/2018-1/463. Náplní kurzu mzdové účetnict s využitím výpočetní techniky je souh informací z oblasti mzdového účetnict, zařazeny jsou aktuální změny. Součástí kurzu jsou stěžejní informace z oboru personalistiky. Teorii budeme v průběhu kurzu praktikovat na počítači. Snažíme se výuku pojmout příjemnou formou, lektorka má dlouholetou praxi v oboru a posk ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT 2020-07-08 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065/2013-1/347 a MSMT-32943/2018-1/432. Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnict pro získání informací o změnách, ke kterým nově dochází Co získáte: přehled v oblasti mezd, mzdové evidence, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daňové prob ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT 2020-08-10 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065/2013-1/347 a MSMT-32943/2018-1/432. Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnict pro získání informací o změnách, ke kterým nově dochází Co získáte: přehled v oblasti mezd, mzdové evidence, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daňové prob ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT 2020-09-07 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065/2013-1/347 a MSMT-32943/2018-1/432. Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnict pro získání informací o změnách, ke kterým nově dochází Co získáte: přehled v oblasti mezd, mzdové evidence, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daňové prob ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT 2020-10-05 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065/2013-1/347 a MSMT-32943/2018-1/432. Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnict pro získání informací o změnách, ke kterým nově dochází Co získáte: přehled v oblasti mezd, mzdové evidence, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daňové prob ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT 2020-11-03 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065/2013-1/347 a MSMT-32943/2018-1/432. Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnict pro získání informací o změnách, ke kterým nově dochází Co získáte: přehled v oblasti mezd, mzdové evidence, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daňové prob ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT 2020-12-01 Praha Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065/2013-1/347 a MSMT-32943/2018-1/432. Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnict pro získání informací o změnách, ke kterým nově dochází Co získáte: přehled v oblasti mezd, mzdové evidence, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daňové prob ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-09-08 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V ceně kurzu obdržíte výukový materiál. ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-09-11 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V ceně kurzu obdržíte výukový materiál. ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-11-10 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V ceně kurzu obdržíte výukový materiál. ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict se základy personalistiky, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-11-13 Ostrava Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnict v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnict. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnict včetně mzdové agendy. V ceně kurzu obdržíte výukový materiál. ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdovÉ ÚČETNICTVÍ S VYUŽITÍM PC 2020-09-07 Havířov, Karviná, Orlová, Ostr Absolvent kurzu zná teoretickou i praktickou problematiku profese mzdový - á účetní a umí tuto činnost samostatně vykonávat, včetně kumulace s personální problematikou u všech subjektů [založení mzdové a osobní agendy zaměstnanců, pracovně právní předpisy, povinnosti zaměstnavatelů, vazba na úřady práce a další instituce]. Bez předchozích znalostí umí vést mzdové účetnict ve firmách [odměňování, přehled o dani z příjmu ze závislé činnosti, průměrný výdělek, srážky ze mzdy, pojistné na soc. zab ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdovÉ ÚČETNICTVÍ S VYUŽITÍM PC 2020-11-02 Havířov, Karviná, Orlová, Ostr Absolvent kurzu zná teoretickou i praktickou problematiku profese mzdový - á účetní a umí tuto činnost samostatně vykonávat, včetně kumulace s personální problematikou u všech subjektů [založení mzdové a osobní agendy zaměstnanců, pracovně právní předpisy, povinnosti zaměstnavatelů, vazba na úřady práce a další instituce]. Bez předchozích znalostí umí vést mzdové účetnict ve firmách [odměňování, přehled o dani z příjmu ze závislé činnosti, průměrný výdělek, srážky ze mzdy, pojistné na soc. zab ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
mzdové účetnict Červenec 2020 Pardubice Vzdělávací program mzdové účetnict [84 vyučovacích hodin] akreditovaný MŠMT ... Akreditovaný kurz nebo seminář. [Termín kurzu bude upřesněn]
mzdové účetnict Srpen 2020 Pardubice Vzdělávací program mzdové účetnict [84 vyučovacích hodin] akreditovaný MŠMT ... Akreditovaný kurz nebo seminář. [Termín kurzu bude upřesněn]
mzdové účetnict Září 2020 Pardubice Vzdělávací program mzdové účetnict [84 vyučovacích hodin] akreditovaný MŠMT ... Akreditovaný kurz nebo seminář. [Termín kurzu bude upřesněn]
mzdové účetnict Říjen 2020 Pardubice Vzdělávací program mzdové účetnict [84 vyučovacích hodin] akreditovaný MŠMT ... Akreditovaný kurz nebo seminář. [Termín kurzu bude upřesněn]
mzdové účetnict na počítači - program POHODA 2020-09-23 Praha V kurzu mzdové účetnict na počítači se naučíte zpracovávat agendu mzdového účetnict v účetním systému POHODA. ...
mzdové účetnict na počítači - program POHODA 2020-10-22 Praha V kurzu mzdové účetnict na počítači se naučíte zpracovávat agendu mzdového účetnict v účetním systému POHODA. ...
mzdové účetnict na počítači - program POHODA 2020-11-25 Praha V kurzu mzdové účetnict na počítači se naučíte zpracovávat agendu mzdového účetnict v účetním systému POHODA. ...
PŘEHLED ČINNOSTÍ mzdovÉHO ÚČETNICTVÍ pro personalisty a další zájemce, kteří nejsou mzdové účetní 2020-11-13 Praha Určeno pro firmy, které zvolily pro zpracování mezd outsourcing, personalisty a případně i mzdové účetní, kteří si chtějí propojit obě činnosti vzájemně. Tato oblast je také vhodná pro znalost na pracovních pozicích „analytiků odměňování“. Cíl: V praxi lépe pochopit a také komplexně zabezpečit mzdovou a personální agendu a případně doložit pro z ...
mzdovÉ ÚČETNICTVÍ v příkladech - komplexní výklad - 2denní 2020-08-24 Praha Účastníci obdrží soubor složitých příkladů, které budou podrobně vysvětleny, včetně odkazů na právní předpisy. Obsah: * Rozvrhování pracovní doby * Rovnoměrně a nerovnoměrně rozvržená pracovní doba * Práce přesčas a její posuzování, evidence práce přesčas * Mzda s přihlédnutím k případné práci přesčas a její koncepce * Proplácení práce pře ...
mzdovÉ ÚČETNICTVÍ PRO PERSONALISTY (záznam DVD) Červenec 2020 online Neuvedeno * PRACOVNĚPRÁVNÍ OBLAST: • Druhy pracovněprávních vztahů a dopad zúčtování těchto vztahů do mzdových nákladů – odvod zdravotního a sociálního pojištění – pracovní poměr a dohody konané mimo pracovní poměr. • Dovolená – její nárok – kalendářní rok a alikvótní část, krácení dovolené, mzdové příplatky ze ZP a nad ZP. • Přesčasová práce a náhradní volno, pracovní pohotovost, překážky v práci, průměrný výdělek – co vše spadá do průměrného výdělku, ukončení pracovního poměru ... [Termín kurzu bude upřesněn]
ZMĚNY VE mzdovÉM ÚČETNICTVÍ v roce 2021 2020-11-27 Praha Obsah: * Změny v pracovněprávní oblasti * Minimální mzda a nejnižší úroveň zaručené mzdy * Novela zákoníku práce – změny ve mzdové oblasti * Změny v zákoně o státní sociální podpoře – očekávané náklady na bydlení – vztah k nezabavitelným částkám při provádění srážek ze mzdy – nové parametrické změny * Změny ve zdravotním pojištění * Parametr ...
ZMĚNY VE mzdovÉM ÚČETNICTVÍ v roce 2021 2020-12-08 Praha Obsah: * Změny v pracovněprávní oblasti * Minimální mzda a nejnižší úroveň zaručené mzdy * Novela zákoníku práce – změny ve mzdové oblasti * Změny v zákoně o státní sociální podpoře – očekávané náklady na bydlení – vztah k nezabavitelným částkám při provádění srážek ze mzdy – nové parametrické změny * Změny ve zdravotním pojištění * Parametr ...
ZMĚNY VE mzdovÉM ÚČETNICTVÍ v roce 2021 2020-12-18 Praha Obsah: * Změny v pracovněprávní oblasti * Minimální mzda a nejnižší úroveň zaručené mzdy * Novela zákoníku práce – změny ve mzdové oblasti * Změny v zákoně o státní sociální podpoře – očekávané náklady na bydlení – vztah k nezabavitelným částkám při provádění srážek ze mzdy – nové parametrické změny * Změny ve zdravotním pojištění * Parametr ...
ZMĚNY VE mzdovÉM ÚČETNICTVÍ v roce 2021 2021-01-14 Praha Obsah: * Změny v pracovněprávní oblasti * Minimální mzda a nejnižší úroveň zaručené mzdy * Novela zákoníku práce – změny ve mzdové oblasti * Změny v zákoně o státní sociální podpoře – očekávané náklady na bydlení – vztah k nezabavitelným částkám při provádění srážek ze mzdy – nové parametrické změny * Změny ve zdravotním pojištění * Parametr ...
ZMĚNY VE mzdovÉM ÚČETNICTVÍ v roce 2021 2021-01-25 Praha Obsah: * Změny v pracovněprávní oblasti * Minimální mzda a nejnižší úroveň zaručené mzdy * Novela zákoníku práce – změny ve mzdové oblasti * Změny v zákoně o státní sociální podpoře – očekávané náklady na bydlení – vztah k nezabavitelným částkám při provádění srážek ze mzdy – nové parametrické změny * Změny ve zdravotním pojištění * Parametr ...
ZMĚNY VE mzdovÉM ÚČETNICTVÍ v roce 2021 2021-02-15 Praha Obsah: * Změny v pracovněprávní oblasti * Minimální mzda a nejnižší úroveň zaručené mzdy * Novela zákoníku práce – změny ve mzdové oblasti * Změny v zákoně o státní sociální podpoře – očekávané náklady na bydlení – vztah k nezabavitelným částkám při provádění srážek ze mzdy – nové parametrické změny * Změny ve zdravotním pojištění * Parametr ...
mzdové účetnict pro personalisty 2020-08-18 Praha Na semináři se dozvíte, co v personální oblasti ovlivňuje mzdové náklady. * Pracovněprávní oblast: • zaměstnávání cizinců – základní podmínky – změny v zákoně o pobytu cizinců na území v ČR a změny v zákoně o zaměstnanosti – dopady do personální práce, • pracovní doba – rovnoměrné a nerovnoměrné rozvržení – rozdíly; vyrovnávací období – plánování směn; fond pracovní doby, dopad nastavení pracovní doby do zúčtování mzdy zaměstnance, • vyhodnocení přesčasové práce a náhradní vo ...
mzdové účetnict pro začínající – I. část (záznam on-line) Červenec 2020 online Neuvedeno * Základní povinnosti zaměstnavatele v podnikatelské praxi: • pracovněprávní vztahy – druhy pracovně právních vztahů, jejich sjednání a další podmínky, • mzda a odměna za práci, výplata mzdy/odměny, • pojistné a vazba na druhy pracovně právních vztahů – pojistné na sociální zabezpečení, zdravotní pojištění a důchodové pojištění, • průměrný výdělek a jeho použití, • dovolená a její výpočet, • překážky v práci. Nemocenské pojištění: • ná ... [Termín kurzu bude upřesněn]
mzdové účetnict pro začínající – II. část (záznam on-line) Červenec 2020 online Neuvedeno * Daň z příjmů ze závislé činnosti: • poplatník a plátce daně, • Prohlášení poplatníka a dopad do výpočtu měsíční daňové povinnosti poplatníka, • roční zúčtování záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti, • povinnosti plátců daně. Srážky ze mzdy: • příjmy podléhající srážkám ze mzdy, • srážky ze mzdy – se souhlasem a bez souhlasu zaměstnance, • srážky ze mzdy – na základě dohody, na základě výkonu rozhodnutí, • pořadí sráže ... [Termín kurzu bude upřesněn]
SEMINÁŘ PRO ZAČÍNAJÍCÍ mzdovÉ ÚČETNÍ - 4denní 2020-09-15 Praha A. NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ pro začínající mzdové účetní Cíl: Uvést účastníky kurzu do problematiky nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení. Účastník kurzu získá přehled o základních principech systému nemocenského pojištění a pojistného, o dávkách, o povinnostech zaměstnavatelů a zaměstnanců. ...
Vedení pokladny, účetnict, DPH, EET, GDPR a další souvislosti ve vztahu k pokladně  v roce 2020. 2020-10-29 Pardubice Cílem školení je seznámit účastníky s problematikou vedení pokladny a pokladních dokladů při vedení účetnict. Smyslem školení je prohloubit a doplnit znalosti účastníků z oblasti týkající se praktické činnosti vedení podnikové pokladny, otázek spojených s vystavováním, účtováním a oběhem pokladních dokladů v návaznosti na účetnict, daňovou problematiku a nově ve vztahu k GDPR a EET. Dále upozornit na význam vnitřních předpisů zabezpečujících bezproblémový chod pokladny. * Školení je určen ...
ZÁKLADY PODNIKÁNÍ 2020-10-05 Havířov, Karviná, Orlová, Ostr 128 hodin + 5 hodin závěrečná zkouška *Absolvent vzdělávacího programu zná základy podnikatelské činnosti, daňové a účetní problematiky, ekonomiky, managementu a marketingu. Umí zpracovat vlastní podnikatelský záměr.* Absolvent zná oblast podniku a podnikání [právní formy a jejich charakteristiky], dále oblast živnosti [druhy živností, způsob získávání živnostenského listu nebo koncese, podmínky provozování živností, práva a povinnosti živnostníka, zánik a zrušení živnostenského oprávnění, obch ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
Účetnictví a daňová evidence, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-09-11 Ostrava Kurz je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti účetnict a daňové evidence. Po absolvování kurzu získáte komplexní vědomosti a budete schopni vést samostatně účetnict různým podnikatelským subjektům. Profil absolventa: Absolvent umí samostatně vést účetnict a daňovou evidenci. Orientuje se v zákonné právní úpravě účetnict, umí účtovat o dlouhodobém majetku, zásobách, krátkodobém finančním majetku a bankovních úvěrech, ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
Účetnictví a daňová evidence, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-09-14 Ostrava Kurz je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti účetnict a daňové evidence. Po absolvování kurzu získáte komplexní vědomosti a budete schopni vést samostatně účetnict různým podnikatelským subjektům. Profil absolventa: Absolvent umí samostatně vést účetnict a daňovou evidenci. Orientuje se v zákonné právní úpravě účetnict, umí účtovat o dlouhodobém majetku, zásobách, krátkodobém finančním majetku a bankovních úvěrech, ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
Účetnictví a daňová evidence, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-11-06 Ostrava Kurz je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti účetnict a daňové evidence. Po absolvování kurzu získáte komplexní vědomosti a budete schopni vést samostatně účetnict různým podnikatelským subjektům. Profil absolventa: Absolvent umí samostatně vést účetnict a daňovou evidenci. Orientuje se v zákonné právní úpravě účetnict, umí účtovat o dlouhodobém majetku, zásobách, krátkodobém finančním majetku a bankovních úvěrech, ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
Účetnictví a daňová evidence, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-11-09 Ostrava Kurz je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti účetnict a daňové evidence. Po absolvování kurzu získáte komplexní vědomosti a budete schopni vést samostatně účetnict různým podnikatelským subjektům. Profil absolventa: Absolvent umí samostatně vést účetnict a daňovou evidenci. Orientuje se v zákonné právní úpravě účetnict, umí účtovat o dlouhodobém majetku, zásobách, krátkodobém finančním majetku a bankovních úvěrech, ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
Vybraná účetní témata ve vazbě na Covid – 19 a jejich zachycení v účetnict podnikatelů 2020-07-22 Praha Seminář bude zaměřen na správné zachycení aktuálních daňových a dalších úlev v účetnict podnikatelů. * • daň z příjmů: - splatná daň za rok 2019, - lhůta pro podání daňového přiznání a prominutí sankcí za opožděné podání přiznání, - systém placení záloh na daň z příjmů a prominutí platby zálohy splatné 15. 6., • rezerva na daň z příjmů, • odložená daň, • daň silniční (zálohy a prominutí příslušenství daně spojené s pozdní úhradou těchto záloh, daňová povi ...
Účetnictví a daňová evidence v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR 2020-09-11 Ostrava Profil absolventa: Absolvent umí samostatně vést účetnict a daňovou evidenci [s využitím ekonomického a účetního programu Pohoda]. Orientuje se v zákonné právní úpravě účetnict, umí účtovat o dlouhodobém majetku, zásobách, krátkodobém finančním majetku a bankovních úvěrech, zúčtovacích vztazích, nákladech a výnosech. Zná kapitálové účty a dlouhodobé závazky, rezervy, členění daní a daňové dopady a umí uzavřít účetní období. Zná zákonné předpisy upravující problematiku daňové evidence, umí ev ... Akreditovaný kurz nebo seminář.
Zobrazeno celkem: 51 rekvalifikačních kurzů, školení a/nebo seminářů pro: Mzdové účetnictví

   [0]    [1] Další strana >>


Hledejte po jednotlivých klíčových slovech: Mzdové | účetnictví
Nenašli jste kurz? Vložte svoji poptávku kurzu/školení

 
' Mzdové účetnictví ' hledat v | Celá ČR | Praha | Středočeský kraj | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Liberecký kraj | Královohradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina kraj | Jihomoravský kraj | Olomoucký kraj | Moravskoslezský kraj | Zlínský kraj | SLOVENSKO | MIMO ČR/SK | eLearning | ČR -- místo bude upřesněno --
[?]

Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnictví v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnictví. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný certifikát a budete schopni vést samostatně mzdové účetnictví včetně mzdové agendy. V kurzu se naučíte vést mzdové účetnictví prostřednictvím komplexního ekonomického a účetního softwaru POHODA. Jedná se o využívaný, přehledný program, který získal řadu ocenění. V ceně kurzu obdržíte výukový materiál. Pro podrobné informace rolujte dolů po stránce.


Termín kurzu od: 2020-02-18 ( do: 2020-05-14)

Hod: Výuka: Út, Čt [15:30-19:30]

Středisko vzdělávání s.r.o.
1.máje 11
Ostrava, Moravskoslezský kraj
70900
Czech RepublicAkreditovaný rekvalifikační kurz - žádost pro vyplnění dokladů pro úřad práce

Pro závaznou přihlášku na kurz klikněte na přihlášku.

Následující formulář je pro nezávaznou přihlášku a pro žádost o dokumenty o rekvalifikačním kurzu pro úřad práceCena: 8.900 Kč/kurz (neplátce DPH)
Rozsah: 120 vyuč. hod + zkouška Výstupní doklad: Celostátně platné osvědčení s názvem: quot;Mzdové účetnictví [s využitím výpočetní techniky]quot;
 
 
objednat

Další termíny kurzu:
Přihláška na kurz & termín:
Nezávazná přihláška # dotaz a žádost o informace o kurzu pro úřad práce : Mzdové účetnictví se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR

Kurz   Mzdové účetnictví se základy personalistiky v programu POHODA, rekvalifikace MŠMT ČR  
Termín   Od:2020-02-18 (Do:2020-05-14) 
Začátek   Výuka: Út, Čt [15:30-19:30]  
Školící středisko (učebna)   budova Střední zdravotnické školy  
Adresa   1.máje 11
70900 Ostrava  
Poznámka k termínu    
Poznámka ke kurzu   Rozsah: 120 vyuč. hod + zkouška Výstupní doklad: Celostátně platné osvědčení s názvem: quot;Mzdové účetnictví [s využitím výpočetní techniky]quot;  
Kurz pořádá firma (škola)   Středisko vzdělávání s.r.o.
70030 Ostrava-Zábřeh, Česká 1432/36  
Obchodní podmínky účasti na kurzu   Po zahájení kurzu se kurzovné nevrací, je možné poslat za sebe náhradu, která splňuje kvalifikační předpoklady kurzu . Středisko vzdělávání, s.r.o. je oprávněno zrušit kurz před jeho zahájením z důvodu nízkého počtu přihlášených osob [Účastníci obdrží zpět zaplacenou částku v plné výši do 1 týdne při osobní návštěvě a nebo na adresu uvedenou v závazné přihlášce] .

Středisko vzdělávání s.r.o. si vyhrazuje právo změnit termín výuky při nedostatečném počtu účastníků a informovat o dalším nejbližším zahájení kurzu .Stornovací poplatky: Při každém stornu závazné přihlášky 50% z ceny kurzu .

Platební podmínky: Nezaplacené přihlášky budou obsazeny dalšími zájemci. Kurz je možné zaplatit v hotovosti, a to v kanceláři v budově Vyšší odborné školy zdravotnické v Ostravě – Mariánských Horách na ulici 1.máje 11 [poblíž O2, bývalého Telecomu, zast. Mariánské náměstí] v Po a St od 9:00-12:00 a 13:00-16:00 hod. a v Út, Čt, Pá zavřeno. Dále je možné kurz zaplatit i poštovní poukázkou nebo bankovním převodem na účet číslo: 2000468614/2010. Pro identifikaci platby, prosím, uveďte Vaše jméno a příjmení.   

Souhlasím s obchodními podmínkami * (pro pokračování je nutno potvrdit)

obsazeno
Tento kurz & termín již nelze objednat
Pro aktuální kurzy pokračujte na hlavní nabídce:
http://www.rekvalifikacni-kurzy.info
Po kliknutí na tlačítko "Odeslat" bude přijat váš požadavek. Server REKVALIFIKAČNÍ INFO zprostředkovává objednávky kurzů a kontakt na pořadatele rekvalifikačních kurzů, školení a studia

Termín kurzu není k dispozici nebo vám nevyhovuje vypsaný termín? Můžete vložit a o novém termínu kurzu Vás budem informovat 

Poslední zprávy z oblasti vzdělávání & studia & rekvalifikace

Institut pro studium literatury o. p. s.

studium rekvalifikace
2019-04-02 


[?]

Kurzy

kurzy rekvalifikace
2020-05-13 


[?]

Kurzy

kurzy rekvalifikace
2020-04-30 


[?]

Kurzy | IQ pohyb

kurzy rekvalifikace
2020-04-27 


[?]

 

Rekvalifikační kurzy a/nebo školení


Rekvalifikační kurzy | Manažerské kurzy | Komunikační a prezentační dovednosti | Obchod a prodejní dovednosti, logistika | Personalistika a osobnostní rozvoj | Marketingové kurzy | Účetní a daňové kurzy, mzdy a pojištění | Finanční kurzy | VŠ studium, BBA, MBA programy | Systémy řízení a ISO | Právo a legislativa | Počítačové a IT kurzy | Kancelářský software | Programování | Počítačová grafika | Podnikové informační systémy | Počítačové sítě | Zpracování dat | Virtualizace | Technické kurzy, doprava | Stavebnictví, nemovitosti, reality | Školství, zdravotnictví a sociální oblast | Jazykové kurzy | Sport, umění a ostatní kurzy

 

Registrace nové školící firmy


Registrace nové školící firmy a/nebo vzdělávací instituce ZDARMA
 

REKVALIFIKAČNÍ-KURZY.info


MENU # seznam kurzu Termíny kurzů, školení | rekvalifikace poptávka Seznam poptávek kurzů | rekvalifikace seznam firem Seznam školících firem a institucí | novinky Novinky a zprávy | SLEVA Zlevněné kurzy

 


rekvalifikacni-kurzy.info 2009 - 2020 | Kontakt | | Tel.: 775 193 488 | Zatelefonujeme vám zpět - vraťte se ke kurzu a klikněte na odkaz: VYŽÁDÁNÍ KONTAKTU
CZ 617 00 Brno, Potoční 8, eMail: info(at)rekvalifikacni-kurzy.info