HANNDE.com - HandMade Produkty
Máte malou domácí dílnu? Vyrábíte? Tvoříte? - Zaregistrujte se ZDARMA

REKVALIFIKACNI-KURZY.info

Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace # FLORISTA INTENZIVNI KURZ 5 1 DEN

Rekvalifikační kurzy [seznam]


Podrobné hledání
rekvalifikačního kurzu a/nebo školení
 
Rekvalifikační-kurzy.info | Aranžování, floristika > Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]

Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]Cena kurzu:
    ... bez DPH: 6.446 Kč/kurz
    ... včetně DPH: 7.800 Kč/kurz


Kurz je určen pro všechny se zájmem o práci s květinami, jejich aranžování a vazbu, pro osoby pracující v prodejnách květin, které si chtějí doplnit své vzdělání, jakož i pro zájemce o podnikání v tomto oboru i pro ty, kdo z časových nebo finančních důvodů nemůžou absolvovat 100 h rekvalifikačního kurzu . Intenzivní kurz Florista vychází ze stejného učebního plánu, jako kurz rekvalifikační, učebnice, obrazový průvodce jsou stejné. Součástí vyuky je obchodní floristická jednotka [vše o zřízení floristické prodejny až po legislativu]. Úspěšný absolvent obdrží certifikát. Novinka - kurz je možné ukončit celostátně uznanou zkouškou z profesní kvalifikace [PK] Florista - po absolvování kurzu Svatební kytice. Termín tohoto kurzu je uveden pod termínem kurzu Florista. Podrobné informace naleznete níže na stránce. ... © Floristické kurzy - Mgr. Renáta Steinová
 


Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]

Téma kurzu: Aranžování, floristika, ,

Určeno pro ...

Kurz je určen pro začátečníky a všechny osoby se zájmem o práci s květinami, o podnikání v tomto oboru i pro ty, kdo z časových nebo finančních důvodů nemůžou absolvovat 100 h rekvalifikačního kurzu se zkouškou. Tento kurz NEHRADÍ ÚŘADY PRÁCE.

Intenzivní kurz Florista vychází ze stejného učebního plánu, jako kurz rekvalifikační, učebnice, obrazový průvodce jsou stejné. Součástí výuky je obchodní floristická jednotka [vše o zřízení floristické prodejny až po legislativu].

Proti rekvalifikačnímu kurzu je výuka intenzivnější, znalosti, které absolventi obdrží, jsou získány v kratším časovém intervalu za zvýhodněnou cenu. Nástavbou intenzivního kurzu Florista je kurz Svatební floristika, [Svatební kytice, Svatební dekorace] se specializací na svatební vazbu. Po ukončení kurzu získá absolvent Certifikát o úspěšném absolvování kurzu, který je certifikován pouze našim vzdělávacím zařízením a nemá celostátní platnost, jako profesní kvalifikace.

Po absolvování intenzivního kurzu Florista a kurzu Svatební kytice můžou zájemci požádat u našeho vzdělávacího zařízení o složení zkoušky z PK u autorizované osoby a tímto získat profesní kvalifikaci Florista s celostátní platností.
Výše úhrady za zkoušku je stanovená MZ ČR do částky max. 9700,- Kč bez DPH. Cena za zkoušku u nás: 5986,-Kč bez DPH[21%] . Záloha 4000,- Kč. V ceně zkoušek jsou započítány veškeré materiálně - technické a provozní náklady a také všechny výrobky, které si absolventi po ukončení zkoušek odnáší domů.

Přednáší ...

Mgr. Renata Steinová vystudovala Filozofickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě

V roce 1990 se stala vedoucí a majitelkou prodejny květin. Od té doby se intenzivně věnuje práci s květinami a zejména vzdělávání se v oboru a získávání nových poznatků pod vedením zkušených odborníků.

Ve spolupráci s předním floristou Petrem Matuškou otevřela další prodejnu květin, kde se specializuje na svatební vazbu podle barvové typologie, včetně návrhů a realizace. Je organizátorkou několika módních přehlídek, se zaměřením na nejnovější trendy ve vazbě kytic a na svatební vazbu. Spolupracuje s místním tiskem, kde přispívá aktuálními články o součastné floristice. Od roku 2007 své zkušenosti z teorie i praxe zhodnotila v organizování floristických seminářů.

Naše vzdělávací zařízení získalo akreditace MŠMT ČR:

* Vazba a aranžování květin
* Barvové poradenství a vizážistika
* Florista
* Vazačské práce

Naše vzdělávací zařízení získalo autorizaci MZ ČR pro dílčí kvalifikace:

* Florista
* Vazačské práce


Program kurzu, obsah studia ...

Kurz je určen pro všechny se zájmem o práci s květinami, jejich aranžování a vazbu, pro osoby pracující v prodejnách květin, které si chtějí doplnit své vzdělání,jakož i pro zájemce o podnikání v tomto oboru. Nedílnou součástí tohoto kurzu je i kurz Smuteční floristika a Svatební floristika se specializací na svatební vazbu. Tento kurz je ukončen složením závěrečné písemné a praktické zkoušky a každý úspěšný absolvent obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Cílem kurzu je získat základní teoretické i praktické znalosti z oboru floristika a osvědčení o absolvování kurzu a složení závěrečných zkoušek, které zvýhodňuje absolventy kurzu při hledání zaměstnání na trhu práce. Po ukončení kurzu může absolvent získat místo v profesi florista ,nebo v oboru podnikat.

Doba trvání kurzu je 5 dní, v rozsahu 50 vyučovacích hodin. Zahájení kurzu v 9:00, průběh kurzu cca 8:00 - 16:00 [dle domluvy a potřeby přestávek]. Jeden den navíc je bonus ový jednodenní kurz, zaměřený na konkrétní floristickou tematiku.
V ceně kurzu jsou zahrnuty:
* náklady na všechny pomůcky, nářadí, květiny a materiál, se kterým se v kurzu pracuje
* studijní balíček- studijní skripta [černobílý tisk] studijní pomůcky a psací potřeby
* celobarevné osvědčení formátu A4, které obdrží každý účastník kurzu
* CD s výukovými fotografiemi, fotografiemi z průběhu kurzu a fotomateriálem na tvorbu katalogu
* náklady na kytice, květinové aranžmány, dekorace, které si účastníci odnesou domů

Intenzivní kurzy ” Florista ” se konají při minimální účasti 8 osob.

Podáním přihlášky jste zařazeni do evidence zájemců, místo na kurzu intenzivním se rezervuje zaplacením zálohy 2500,- Kč a to nejpozději měsíc před datem zahájení kurzu. Doplatek za kurz se hradí v den zahájení kurzu hotově [bude vydán pokladní doklad, nebo faktura pro platbu v hotovosti]. Pokud požadujete fakturu, vemte si sebou razítko a údaje o firmě.


Další popis (úroveň, podmínky účasti, minimální znalosti) ...


*bez zkoušky
*5 + 1 den ZDARMA bonus ový kurz
*pouze pro samoplátce
*ZVÝHODNĚNÁ CENA: 7 800,- Kč s DPH
*CENA pro kurzy na Slovensku: 302,- Euro pro neplátce DPH
*CENA pro kurzy na Slovensku: 250,- Euro pro plátce DPH
*Úhrada celého kurzovného 7 800,- Kč předem
*AKCE – DÁREK v hodnotě 300,- Kč při podání přihlášky a úhradě poplatku nejpozději měsíc před termínem kurzu


Učební plán

Učební plán

Název předmětu

Počet hodin
teoretické                    výuky

Počet hodin
praktické výuky

Celkem

Floristika

1

0

1

Materiály

2

1

3

Estetika

6

0

6

Floristické techniky

3

3

6

Vazba květin

5

7

12

Aranžování květin

3

5

8

Příležitostní floristika

4

4

8

Obchodní floristická jednotka

3

0

3

Počet hodin celkem

27h

20h

47+3=50h

BONUSOVÝ KURZ NAVÍC 3 7 10

 

CELKEM I S BONUSOVÝM KURZEM

30 27 57+3=60h


Informace o rekvalifikaci


Tento kurz není rekvalifikační

certifikat Účastník kurzu obdrží certifikát

Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]
Seznam kurzů & jednotlivých termínů


Termín kurzu
Místo konání
Rekvalifikační kurz a/nebo školení
Téma rekvalifikace
Akreditace - Certifikát - Zkouška
Cena
[včetně DPH]

[Přihláška]


Není vypsaný žádný termín, ... :(

Podobné kurzy a nebo školení: Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]
... jiné, ale podobné kurzy/školení
... nebo hledat další podobné kurzy Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]Další naše kurzy a školeníZAVOLEJTE MI: Vyžádání kontaktu


Termín kurzu není k dispozici nebo vám nevyhovuje vypsaný termín? Můžete vložit a o novém termínu kurzu Vás budem informovat


Hledat podobné kurzy: | Florista | intenzivní | kurz | den]
 Pořadatel kurzu: Floristické kurzy - Mgr. Renáta Steinová

Od srpna roku 2010 ukončilo naše akreditované vzdělávací zařízení výuku rekvalifikačního kurzu -Vazba a aranžování květin-, podle původního zákona o rekvalifikacích.Od září roku 2010 jsme získali akreditaci MŠMT ČR na kurzy Florista [kód DK 41-032-E] a Vazačské práce [kód DK 41-008-H] a také autorizaci MZ ČR podle zákona č.179/2006 Sb.,o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání.

Absolventi po ukončení kurzu a složení závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Tato osvědčení opravňují k výkonu uvedeného povolání.Další floristické kurzy jsou určeny podle zaměření a počtu vyučovacích hodin pro všechny se zájmem o práci s květinami, jejich aranžování a vazbu, pro osoby, pracující v prodejnách květin, které si chtějí doplnit své vzdělání, jakož i pro zájemce o podnikání v tomto oboru.

Každý účastník kurz získá všeobecné teoretické i praktické znalosti podle vzdělávacích předmětů jednotlivých kurzů, naučí se poznávat, připravovat, zpracovat rostlinný i doplňkový materiál a rovněž z něho tvořit vazbu a květinové kompozice k různým příležitostem [moderní vazba, vánoční, velikonoční, smuteční, svatební vazba, aranžmá ze suchého materiálu, atd.]. Seznámí se s teoretickými zásadami a zákonitostmi, jakož i s moderními trendy ve vazbě a aranžování květin.

Každý kurz je ukončen závěrečnou písemnou a praktickou zkouškou a předáním osvědčení o absolvování kurzu . Osvědčení z akreditovaného kurzu slouží jako doklad o rekvalifikaci účastníka.

Absolventi po ukončení kurzu a složení závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Hlavním cílem kurzů je zvýšení možností na trhu práce, získané znalosti lze využít také v soukromém sektoru, při upravování a zkrášlování domova, při tvorbě příležitostných aranžmá [velikonoce, vánoce, dušičky…], při společenských událostech jako jsou narozeniny, oslavy apod. ...dále viz: Floristické kurzy - Mgr. Renáta Steinová
 


 

Dotaz ke kurzu


Dotaz ke kurzu Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]
text dotazu,
ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě
pro kontrolu zadejte znovu Váš email
Vaše jméno     a příjmení
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo            

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku (antispam)
 
URL kurzu:


Zkrácený odkaz na kurz:
http://www.rekvalifikacni.info/kurz-2189


Sdílet:       G+   Tw   fb

Podobné kurzy

Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]... jiné, ale podobné kurzy/školení
... nebo hledat další podobné kurzy Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]


 

Poslední zprávy z oblasti vzdělávání & studia & rekvalifikace

Studium a kurzy - Diskuse - eMimino.cz

studium rekvalifikace
2019-01-16 


[?]

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting

kurzy rekvalifikace
2019-01-19 


[?]

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting

kurzy rekvalifikace
2019-01-10 


[?]

Online kurzy

kurzy rekvalifikace
2018-11-29 


[?]

 

Rekvalifikační kurzy a/nebo školení


Rekvalifikační kurzy | Manažerské kurzy | Komunikační a prezentační dovednosti | Obchod a prodejní dovednosti, logistika | Personalistika a osobnostní rozvoj | Marketingové kurzy | Účetní a daňové kurzy, mzdy a pojištění | Finanční kurzy | VŠ studium, BBA, MBA programy | Systémy řízení a ISO | Právo a legislativa | Počítačové a IT kurzy | Kancelářský software | Programování | Počítačová grafika | Podnikové informační systémy | Počítačové sítě | Zpracování dat | Virtualizace | Technické kurzy, doprava | Stavebnictví, nemovitosti, reality | Školství, zdravotnictví a sociální oblast | Jazykové kurzy | Sport, umění a ostatní kurzy

 

Registrace nové školící firmy


Registrace nové školící firmy a/nebo vzdělávací instituce ZDARMA
 

REKVALIFIKAČNÍ-KURZY.info


MENU # seznam kurzu Termíny kurzů, školení | rekvalifikace poptávka Seznam poptávek kurzů | rekvalifikace seznam firem Seznam školících firem a institucí | novinky Novinky a zprávy | SLEVA Zlevněné kurzy

 


rekvalifikacni-kurzy.info 2009 - 2019 | Kontakt | | Tel.: 775 193 488 | Zatelefonujeme vám zpět - vraťte se ke kurzu a klikněte na odkaz: VYŽÁDÁNÍ KONTAKTU
CZ 617 00 Brno, Potoční 8, eMail: info(at)rekvalifikacni-kurzy.info